PISA – 2021/2022

З 5 квітня до 16  травня 2021 року в Україні було заплановано проведення пілотного етапу міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022. Пілотний етап дослідження – це підготовка до основного. Його мета – перевірити, як працюють інструменти дослідження в Україні, апробувати процедури адміністрування, технологічні схеми підготовки й проведення дослідження в закладах освіти. Такий підхід уможливлює якісне проведення основного дослідження, і, як наслідок, отримання валідних результатів.

Більше 3 000 учнів і студентів з 66 закладів освіти, повинні були пройти комп’ютерне тестування з читання, математики й природничих наук, а також взяти участь в анкетуванні.

Однак через карантинні обмеження, пов’язані з пандемією COVID-19, переважна більшість країн-учасниць дослідження PISA, з-поміж яких і Україна, не змогли провести пілотний етап дослідження. Зважаючи на ситуацію, Організація економічного співробітництва і розвитку, яка відповідає за проведення дослідження PISA, ухвалила рішення продовжити поточний цикл дослідження та змістити всі наступні цикли PISA на один рік.

Тому основний етап Міжнародного дослідження якості освіти PISA, який було заплановано на 2021 рік, через пандемію COVID-19 перенесено на 2022 рік.

Джерело

Залишити відповідь